W dzisiejszych czasach Internet i wyszukiwarki internetowe, takie jak Google.pl, bezsprzecznie stanowią jedno z najpopularniejszych źródeł informacji o produktach i usługach. To nie wszystko – za wiarygodne i warte uwagi uważane są tylko te serwisy, które wyświetlają się na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania. Każdemu właścicielowi strony internetowej powinno nasunąć się teraz tylko jedno pytanie… Jak znaleźć się w top10 rankingu Google?


Odpowiedzią jest pozycjonowanie (SEO) – obecnie najskuteczniejszy sposób promowania działalności w Internecie. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich fraz, pod którymi promuje się dany serwis internetowy, znajdujące się na nim usługi, marki czy też konkretne produkty. Wybór słów kluczowych nie jest jednak rzeczą prostą – aby działania były jak najskuteczniejsze, potrzeba specjalistycznych analiz serwisu, potencjalnych odbiorców, a także konkurencji. Co jest tanie pozycjonowanie czytaj tutaj. Nierzadko pojawia się również potrzeba optymalizacji strony internetowej pod kątem SEO. Dopiero wówczas można przystąpić do pozycjonowania. 

Co dokładnie zyskujesz dzięki SEO?

• wzrost liczby odwiedzin na stronie
• zwiększenie liczby klientów i składanych przez nich zamówień
• wyższa pozycja w wyszukiwarce Google
• poprawa konkurencyjności i rozpoznawalności strony
• oszczędność – pozycjonowanie jest najtańszą formą reklamy w Internecie
• …a w efekcie oczywiście wzrost zysków z działalności!

CENA USŁUGI to 75 zł netto miesięcznie za pozycjonowanie jednej frazy kluczowej.


Jeśli przekonaliśmy Cię, że warto pozycjonować Twoją stronę internetową, skontaktuj się z nami. Podejdziemy do sprawy kompleksowo. Dla Twojej wygody formularz kontaktowy umieściliśmy tuż poniżej.☺